Logo 2 Taken on

 
Het takenschema t/m 17 feb. staat online.
klik op taken image, schema wordt in een nieuwe tab geopend.

Logo 2 TakenProtocol on

BC Virtus Mix U10-1, 2e Klasse A

Geen foto

 

BC Virtus Mix U10-1 Uitslagen

Uitslagen van 829 - Gemengd U10 Afdeling - 2e Klasse A
DatumTijdThuisUitHalUitslag
20-01-201812:15B.C. Virtus Gemengd U10 1High Five Gemengd U10 1De Crosser42 - 34
27-01-201815:45WBB Giants Gemengd U10 1B.C. Virtus Gemengd U10 1Tuinwijk60 - 59
17-02-201811:00The Black Eagles Gemengd U10 1B.C. Virtus Gemengd U10 1De Hazelaar59 - 26
10-03-201812:00B.C. Virtus Gemengd U10 1OBC Gemengd U10 1De Crosser0 - 0
17-03-201814:00Den Dungk* Gemengd U10 1B.C. Virtus Gemengd U10 1Theere Heide0 - 0
24-03-201813:30B.C. Virtus Gemengd U10 1WBB Giants Gemengd U10 1De Crosser0 - 0
31-03-201812:30B.C. Virtus Gemengd U10 1Den Dungk* Gemengd U10 1De Crosser0 - 0
07-04-201811:45OBC Gemengd U10 1B.C. Virtus Gemengd U10 1De Ruivert0 - 0
14-04-201811:00High Five Gemengd U10 1B.C. Virtus Gemengd U10 1De Drieburcht0 - 0
21-04-201812:15B.C. Virtus Gemengd U10 1The Black Eagles Gemengd U10 1De Crosser0 - 0

BC Virtus Mix U10-1 Competitiestand

829 - Gemengd U10 Afdeling - 2e Klasse A
NummerPloegGespeeldPuntenDoelsaldoWin %
1The Black Eagles Gemengd U10 148105217 - 112100.0
2WBB Giants Gemengd U10 14617184 - 16775.0
3OBC Gemengd U10 1 (VR)4423119 - 9650.0
4B.C. Virtus Gemengd U10 132-26127 - 15333.3
5High Five Gemengd U10 1 (VR)42-4199 - 14025.0
6Den Dungk* Gemengd U10 1 (VR)30-7858 - 1360.0

BC Virtus Mix U10-1 Poule Uitslagen

Uitslagen van 829 - Gemengd U10 Afdeling - 2e Klasse A
DatumTijdThuisUitHalUitslag
13-01-201810:15The Black Eagles Gemengd U10 1OBC Gemengd U10 1De Hazelaar49 - 47
13-01-201813:30High Five Gemengd U10 1WBB Giants Gemengd U10 1De Drieburcht32 - 34
20-01-201812:15B.C. Virtus Gemengd U10 1High Five Gemengd U10 1De Crosser42 - 34
20-01-201813:30OBC Gemengd U10 1WBB Giants Gemengd U10 1De Ruivert43 - 28
21-01-201810:45Den Dungk* Gemengd U10 1The Black Eagles Gemengd U10 1De Misse25 - 54
27-01-201810:30The Black Eagles Gemengd U10 1High Five Gemengd U10 1De Hazelaar55 - 14
27-01-201811:45OBC Gemengd U10 1Den Dungk* Gemengd U10 1De Ruivert20 - 0
27-01-201811:45OBC Gemengd U10 1Den Dungk* Gemengd U10 1De Ruivert0 - 0
27-01-201815:45WBB Giants Gemengd U10 1B.C. Virtus Gemengd U10 1Tuinwijk60 - 59
17-02-201811:00The Black Eagles Gemengd U10 1B.C. Virtus Gemengd U10 1De Hazelaar59 - 26
17-02-201813:00High Five Gemengd U10 1OBC Gemengd U10 1De Drieburcht19 - 9
17-02-201815:45WBB Giants Gemengd U10 1Den Dungk* Gemengd U10 1Tuinwijk62 - 33
10-03-201810:30The Black Eagles Gemengd U10 1WBB Giants Gemengd U10 1De Hazelaar0 - 0
10-03-201812:00B.C. Virtus Gemengd U10 1OBC Gemengd U10 1De Crosser0 - 0
10-03-201813:00High Five Gemengd U10 1Den Dungk* Gemengd U10 1De Drieburcht0 - 0
17-03-201811:45OBC Gemengd U10 1The Black Eagles Gemengd U10 1De Ruivert0 - 0
17-03-201814:00Den Dungk* Gemengd U10 1B.C. Virtus Gemengd U10 1Theere Heide0 - 0
17-03-201817:45WBB Giants Gemengd U10 1High Five Gemengd U10 1Tuinwijk0 - 0
24-03-201811:30High Five Gemengd U10 1The Black Eagles Gemengd U10 1De Drieburcht0 - 0
24-03-201813:30B.C. Virtus Gemengd U10 1WBB Giants Gemengd U10 1De Crosser0 - 0
25-03-201811:30Den Dungk* Gemengd U10 1OBC Gemengd U10 1De Misse0 - 0
31-03-201812:30B.C. Virtus Gemengd U10 1Den Dungk* Gemengd U10 1De Crosser0 - 0
07-04-201811:45OBC Gemengd U10 1B.C. Virtus Gemengd U10 1De Ruivert0 - 0
08-04-201810:45Den Dungk* Gemengd U10 1High Five Gemengd U10 1De Misse0 - 0
08-04-201815:15WBB Giants Gemengd U10 1The Black Eagles Gemengd U10 1Tuinwijk0 - 0
14-04-201809:30The Black Eagles Gemengd U10 1Den Dungk* Gemengd U10 1De Hazelaar0 - 0
14-04-201811:00High Five Gemengd U10 1B.C. Virtus Gemengd U10 1De Drieburcht0 - 0
15-04-201813:15WBB Giants Gemengd U10 1OBC Gemengd U10 1Tuinwijk0 - 0
21-04-201812:15B.C. Virtus Gemengd U10 1The Black Eagles Gemengd U10 1De Crosser0 - 0
21-04-201813:30OBC Gemengd U10 1High Five Gemengd U10 1De Ruivert0 - 0
22-04-201810:45Den Dungk* Gemengd U10 1WBB Giants Gemengd U10 1De Misse0 - 0

 

Dewaal
Damen-dr
Bergh B
Bmn-klerk
Giessen
Cornet
Devisser
Drabbe
Eurosalad
Multimate
Dendekker
Kramer
Snoei
Pruijsen
Dejong
Ottevanger
Csh
Biesbosch
Kieboom
Stork
Hollander
Aesa
Lgans
Ruytenberg
Wvc-wvi
Havika
Jong
Davanti
Wpm
Lopik
Tvdberg
Deklerk
Daikin
Reijnders
Et